Dołącz do nas...

jeśli chcesz być częścią zgranego zespołu, a jednocześnie zależy Ci na tym, by pozostać sobą i rozwijać swoje pasje!

Poznaj nasz zespół i zostań częścią drużyny Idea Money!

Idea Money to nie tylko instytucja finansowa, dzięki której poznasz świat nowoczesnych finansów. To przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Ludzie z pasją, ludzie z własnym 'ja', ludzie, którzy w pracy są sobą. Tworzymy zgrany zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, szanujemy, bawimy i rozwijamy. Poznaj niektórych z nas, sprawdź aktualne oferty i dołącz do zespołu Idea Money. Czekamy na Ciebie!

Kasia - Koordynator Zespołu w Dziale Obsługi Klienta

Czy mogę powiedzieć, że psy to moje hobby? Hmmm… to moi przyjaciele, to moja rodzina, to część mnie, bez której nie potrafiłabym żyć! Pies jest moim lekarstwem na wszystko! Wychodząc na spacer ze swoją gromadką zdarzają się momenty, że czuję się jak wariatka. Te częste spojrzenia i pytania: "To wszystkie pani?", "Jak pani sobie daje radę z taką gromadką? ". Zastanawiam się wtedy, czy to jest „normalne”… Nie wiem, ja je po prostu kocham!

Kasia - Koordynator Zespołu w Dziale Obsługi Klienta

Łukasz 'Beret' - User Experience Designer

Moja przygoda z motocyklami zaczęła się ponad 10 lat temu. Przez ten czas sporo się ich przewinęło, ale od zawsze najbardziej lubiłem SUPERMOTO. Nie ma nic lepszego na szybki reset. 17:10, wychodzisz z pracy, wsiadasz na moto. Krótka przejażdżka, rozgrzewasz opony. Kilka zakrętów, chodnik, schody, boczna, szutrowa droga, znów asfalt. Nagle zdajesz sobie sprawę, że droga z pracy do domu wydłużyła się z 3 do 20 km. Odjazd!

Łukasz 'Beret' - User Experience Designer

Gosia - Koordynator Zespołu ds. Faktoringu

Moją największą pasją jest wspinaczka skałkowa. Dzięki niej mogę całkowicie oderwać myśli od codziennych zajęć. Praktycznie każdy wolny, pogodny weekend spędzam wraz z mężem i psem wspinając się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej lub w Górach Sokolich. Dodatkowo w trakcie tygodnia trenuję na warszawskich sztucznych ściankach.

Gosia - Koordynator Zespołu ds. Faktoringu

Zobacz, na jakie benefity możesz liczyć pracując z nami!

Doskonała lokalizacja, szkolenia i nowe przyjaźnie, to tylko niektóre zalety pracy u nas. Zobacz, co mamy dla Ciebie i sprawdź oferty pracy, by poznać cały wachlarz benefitów, które Ci oferujemy.

Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i managerskie oraz otwarta ścieżka kariery

Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i managerskie oraz otwarta ścieżka kariery

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników. Dlatego inwestujemy w poszerzanie ich wiedzy i umiejętności poprzez konferencje, warsztaty i szkolenia. Oferujemy także możliwości awansu w ramach rekrutacji wewnętrznych.

Imprezy integracyjne, eventy i inicjatywy sportowe

Imprezy integracyjne, eventy i inicjatywy sportowe

Lubimy być razem. Dlatego nie tylko wspólnie pracujemy, ale także bawimy się na licznych imprezach integracyjnych, oglądamy mecze, pomagamy zwierzętom i bierzemy udział w wielu wyzwaniach sportowych. Nie może Cię tam zabraknąć.

Aktualne oferty pracy w Idea Money

Poniżej znajdziesz stanowiska, na które prowadzimy aktualnie rekrutację. Jeśli chciałbyś z nami pracować i spełniasz kryteria określone w opisie, nie wahaj się i aplikuj! Być może już wkrótce zobaczymy się na rozmowie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Zobacz szczegóły »

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac / Zobacz szczegóły »

Specjalista ds. Procesów Biznesowych / Zobacz szczegóły »

Specjalista ds. Podatków / Zobacz szczegóły »

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT / Zobacz szczegóły »

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Nie zrażaj się, jeśli wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim umiejętnościom lub oczekiwaniom. Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@ideamoney.pl Odezwiemy się do Ciebie jeśli będziemy szukać kogoś takiego, jak Ty!

Zajrzyj na backstage...

... i zobacz, jak świetnie się bawiliśmy przygotowując tę kampanię.

Zastanawiasz się, skąd wiemy, kto ma jaką pasję? Spotykamy się na co dzień na korytarzu, w kuchni, po pracy i... w social mediach. Znamy się coraz lepiej z każdym dniem i z każdym wyjściem. Chcesz pracować z takimi ludźmi i w takiej atmosferze. Wyślij nam swoje CV! 

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.