Faktoring dla firm budowlanych

Długie terminy płatności to standard w branży budowlanej. Jednak Ty i Twoja firma nie musicie z tego powodu ryzykować utraty płynności. Zbuduj swoją siłę z faktoringiem, a Twój biznes zacznie piąć się w górę!

Działasz w branży budowlanej?

Więc doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że długie terminy płatności na fakturach i opóźnienia w płatnościach za faktury to smutny standard w tej branży. A to z kolei sprawia, że właścicielom firm często brakuje pieniędzy na bieżącą działalność - zakup materiałów budowlanych, wypłaty dla pracowników, czy regulowanie stałych należności. Możesz się jednak przed tym uchronić! Faktoring to rozwiązanie, z którego korzysta wiele firm z Twojego sektora.

Faktoring dla firm z branży budowlanej to pieniądze z Twoich faktur sprzedażowych na koncie firmowym zaraz po tym, jak przekażesz je nam do sfinansowania. Jak to działa? Wykonujesz usługę, wystawiasz fakturę, przekazujesz ją nam, a my przelewamy pieniądze na Twoje konto. Nie musisz już z niecierpliwością oczekiwać na płatności od Klientów 30, 60 czy nawet 90 dni. Masz faktoring, masz płynność finansową!

Jak to działa?

wykonujesz usługę i wystawiasz Klientowi fakturę

wykonujesz usługę i wystawiasz Klientowi fakturę

fakturę przekazujesz nam, a my wypłacamy Ci pieniądze

fakturę przekazujesz nam, a my wypłacamy Ci pieniądze

Ty masz pieniądze na bieżące wydatki i kolejne zlecenia

Ty masz pieniądze na bieżące wydatki i kolejne zlecenia

my czekamy na płatność od Twojego Klienta

my czekamy na płatność od Twojego Klienta

Dzięki faktoringowi dla branży budowlanej

 • uwolnisz pieniądze zamrożone w fakturach z długim terminem płatności,
 • pieniądze należne na podstawie faktury znajdą się na Twoim koncie firmowym zaraz po tym, jak przekazałeś je nam do sfinansowania,
 • odzyskasz płynność finansową,
 • nie zabraknie Ci pieniędzy na terminową realizację kolejnych zleceń, zakup materiałów, wypłaty dla ekipy, czy zatrudnienie nowych pracowników,
 • zyskasz nowych Klientów i zapewnisz sobie przewagę konkurencyjną, oferując długie terminy płatności,
 • zdobędziesz renomę rzetelnego partnera w biznesie,
 • zapewnisz swojej firmie stabilizację finansową.
Dzięki faktoringowi dla branży budowlanej

Dlaczego my?

 • oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy,
 • jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować wybrane dla Ciebie rozwiązanie do sezonowości branży budowlanej,
 • możesz wybrać produkt, dzięki któremu za gwarancję płynności płacić będziesz niewielką, stałą opłatę lub taki, gdzie do finansowania przekazywać będziesz jedynie pojedyncze faktury, gdy zajdzie taka potrzeba,
 • za pomocą naszej mobilnej aplikacji IdeaFaktor24 możesz dodawać faktury do sfinansowania przez telefon w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.
Dlaczego my?

„Nie miałem na ZUS, nie miałem na zakup materiałów, mimo że robota dawno była już wykonana. Co gorsza, cały czas obawiałem się, że stracę pracowników, którzy nie chcą w nieskończoność czekać na swoje pieniądze, a na to nie mogłem sobie pozwolić. Coraz trudniej jest znaleźć załogę, na której można polegać. Wtedy wybrałem faktoring i teraz wiem już jak radzić sobie z chwilowym brakiem pieniędzy.”

Robert - właściciel firmy budowlanej z Łodzi

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mamy!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Twoja firma potrzebuje płynności finansowej?

Masz specyficzne potrzeby? Twój biznes ma charakter sezonowy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wybierz faktoring dla swojej branży razem z naszym profesjonalnym doradcą.