Faktoring dla firm z branży budowlanej

Długie terminy płatności to standard w branży budowlanej, ale Ty i Twoja firma nie musicie podejmować ryzyka utraty płynności. Zbuduj swoją siłę z faktoringiem, a Twoje inwestycje zaczną pnąć się w górę!

Działasz w branży budowlanej?

To pewnie jak mało kto doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że długie terminy płatności na fakturach i opóźnienia w zapłatach za faktury to smutny standard w tej branży. A to z kolei sprawia, że właścicielom firm często brakuje pieniędzy na bieżącą działalność - zakup materiałów budowlanych, wypłaty dla pracowników, czy regulowanie stałych należności. Możesz sie jednak przed tym uchronić! Faktoring to rozwiązanie po które sięga coraz więcej firm z Twojego sektora.

Faktoring dla firm z branży budowlanej to pieniądze z Twoich faktur sprzedażowych na koncie firmowym już w kilka minut. Wykonujesz usługę, wystawiasz fakturę, przekazujesz ją nam, a my przelewamy pieniądze na Twoje konto. Nie musisz już z niecierpliwością oczekiwać na płatności od Klientów 30 czy 60 dni. Pieniądze za fakturę możesz otrzymać nawet tego samego dnia, w którym ją wystawiłeś! Masz faktoring, masz płynność finansową!

Jak to działa?

wykonujesz usługę i wystawiasz Klientowi fakturę

wykonujesz usługę i wystawiasz Klientowi fakturę

fakturę przekazujesz nam, a my wypłacamy Ci pieniądze

fakturę przekazujesz nam, a my wypłacamy Ci pieniądze

Ty masz pieniądze na bieżące wydatki i kolejne zlecenia

Ty masz pieniądze na bieżące wydatki i kolejne zlecenia

my czekamy na płatność od Twojego Klienta

my czekamy na płatność od Twojego Klienta

Czy masz świadomość tego, że...

Dług firm budowlanych notowanych w Krajowym Rejestrze Długów wynosi już ponad 2,2, mld zł., a w jego bazie jest już ponad 60 tysięcy dłużników. Ponad połowa przedsiębiorców z sektora przyznaje, że zostało poproszonych o wydłużenie terminu płatności faktury, a bariera w postaci niezapłaconej faktury to smutna codzienność ponad 60% przedsiębiorców z branży budowlanej.

Czy masz świadomość tego, że...

Dzięki faktoringowi dla branży budowlanej

 • uwolnisz pieniądze zamrożone w fakturach z terminem płatności nawet do 120 dni!
 • pieniądze należne na podstawie faktury, znajdą się na Twoim koncie firmowym nawet tego samego dnia, w którym ją wystawiłeś
 • odzyskasz płynność finansową
 • nie zabraknie Ci pieniędzy na terminową realizację kolejnych zleceń, zakup materiałów, wypłaty dla ekipy, czy zatrudnienie nowych pracowników
 • zyskasz nowych Klientów i zapewnisz sobie przewagę konkurencyjną, oferując długie terminy płatności
 • zdobędziesz renomę rzetelnego partnera w biznesie
 • zapewnisz swojej firmie stabilizację finansową
Dzięki faktoringowi dla branży budowlanej

Dlaczego my?

 • oferujemy produkty dopasowane do potrzeb branży budowlanej
 • jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować wybrane dla Ciebie rozwiązanie do sezonowości branży budowlanej
 • możesz wybrać produkt, dzięki któremu za gwarancję płynności płacić będziesz niewielką, stałą opłatę (faktoring w abonamencie) lub taki, gdzie do finansowania przekazywać będziesz jedynie pojedyncze faktury, jeśli zajdzie taka potrzeba
 • za pomocą naszej mobilnej aplikacji IdeaFaktor24 możesz dodawać faktury do sfinansowania przez telefon z dowolnego miejsca na świecie
 • za nasze produkty jesteśmy cyklicznie nagradzani i jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie
Dlaczego my?

„Nie miałem na ZUS, nie miałem na zakup materiałów, mimo że robota dawno była już wykonana. Co gorsza, cały czas obawiałem się, że stracę pracowników, którzy nie chcą w nieskończoność czekać na swoje pieniądze, a na to nie mogłem sobie pozwolić, gdyż coraz trudniej jest znaleźć załogę, na której można polegać. Wtedy sięgnąłem po faktoring i teraz wiem już jak radzić sobie z chwilowym brakiem pieniędzy.”

Robert K. - właściciel firmy budowlanej z Łodzi

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mamy!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Twoja firma potrzebuje płynności finansowej?

Masz specyficzne potrzeby? Twój biznes ma charakter sezonowy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wybierz faktoring dla swojej branży razem z naszym profesjonalnym doradcą lub wypróbuj online z decyzją w 15 minut.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.