Czym różni się faktoring w abonamencie od innych produktów faktoringowych?

Dlaczego spośród tak szerokiej oferty produktów warto wybrać faktoring w abonamencie? Czym różni się ten produkt od innych usług faktoringowych i jakie potrzeby przedsiębiorców zaspokaja? Przeczytaj i dowiedz się, co oprócz stałej gwarancji bezpieczeństwa daje ci faktoring w abonamencie.

Czym różni się faktoring w abonamencie od innych produktów faktoringowych?

Tylko jedna miesięczna opłata, dowolna ilość faktur

Faktoring w abonamencie różni się od innych oferowanych produktów faktoringowych przede wszystkim transparentnością i stałością opłat. Przedsiębiorca, który w trosce o swoją płynność finansową decyduje się wybrać ten rodzaj usługi, płaci jedną stałą, miesięczną opłatę. Opłata ta zastępuje szereg standardowych, często skomplikowanych i nie do końca jasnych dla wszystkich opłat towarzyszących produktom faktoringowym. Co więcej, abonament obejmuje dowolną ilość faktur, jakie Klient chce sfinansować w ramach przyznanego mu limitu faktoringowego.

Co to oznacza w praktyce? Doradca wraz z przedsiębiorcą omawia charakterystykę danej firmy, jej potrzeby i ograniczenia. Na podstawie tej rozmowy wspólnie ustalają limit faktoringowy, czyli maksymalną kwotę, do której faktor wypłacać będzie zaliczki za przekazane faktury. Dzięki faktoringowi w abonamencie i w ramach tego limitu, przedsiębiorca finansować może dowolną ilość faktur, bez konieczności płacenia za finansowanie każdej z nich z osobna.

Wygodne źródło finansowania

Tym samym faktoring w abonamencie staje się zabezpieczeniem płynności finansowej firmy, a jednocześnie zachętą do przekazywania do faktoringu wielu faktur i finansowania rozwoju działalności bez konieczności sięgania po pożyczki czy kredyty. Miesięczną opłatę abonamentową przedsiębiorcy wpuszczają w koszty prowadzenia działalności, a dzięki podpisanej umowie i stałej gotowości faktora do wypłacenia im pieniędzy, nie czekają tygodniami aż klienci uregulują należności. Jeśli ważny jest dla nich czas, a jednocześnie mają pewność, że współpracują z rzetelnymi kontrahentami, mogą spokojnie obracać pieniędzmi z faktur już w kilka godzin od ich wystawienia. Przedsiębiorcy mają gwarancję bezpieczeństwa finansowego i nie muszą wiązać się skomplikowanymi umowami kredytowymi, które głęboko zapuszczają korzenie w strukturach spółek, narzucając im liczne wymogi i ograniczenia.

Również dla eksportu

Faktoring w abonamencie ma również wiele innych zalet. Jeden z naszych produktów abonamentowych obejmuje obsługę faktur wystawianych w zagranicznych walutach, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywany przez eksporterów z branży transportowej, produkcyjnej czy handlowej.

Aplikacja mobilna w cenie!

Faktoring w abonamencie od Idea Money obejmuje także bezpłatne korzystanie z aplikacji mobilnej IdeaFaktor24, która pozwala na przesyłanie faktur do finansowania, dodawanie nowych kontrahentów czy monitorowanie spłat przez telefon, z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze. Aplikacja mobilna Idea Money to rozwiązanie, które cenią sobie szczególnie przedsiębiorcy, którzy stale są w ruchu lub w podróży oraz wszyscy ci, którzy chętnie korzystają z praktycznych, intuicyjnych, nowoczesnych rozwiązań.

Wszystko to sprawia, że faktoring w abonamencie, jako produkt niezwykle wygodny, transparentny i wyjątkowy na rynku produktów faktoringowych, jest coraz chętniej wybierany przez przedsiębiorców, którzy chcą zabezpieczyć się przed zatorami płatniczymi i utrzymać płynność finansową. Oferujemy im środki na bieżącą działalność, czas i poczucie bezpieczeństwa, a wszystko to szybko i przy minimalnej ilości dokumentów i formalności. Po szczegóły zapraszamy na www.ideamoney.pl/faktoring-abonament oraz do kontaktu z naszymi doradcami.

Zapytaj doradcę o szczegóły

Wypróbuj faktoring w abonamencie i zapewnij swojej firmie gwarancję płynności finansowej

skontaktuj się z nami

Idea Płynności Abonament laureatem nagrody Gazety Finansowej w plebiscycie Najlepszy Produkt dla MSP 2019

Idea Płynności Abonament to produkt dla przedsiębiorców, którzy lubią mieć wolną rękę i cenią bezpieczeństwo finansowe. Dzięki faktoringowi w abonamencie mogą przy stałej, miesięcznej opłacie finansować tyle faktur ile chcą, w ramach swojego limitu faktoringowego, już od pierwszego dnia działalności. Zależnie od sytuacji, w każdej chwili mogą oni skorzystać z możliwości natychmiastowego otrzymania pieniędzy z faktur wystawionych z 30, 60, a nawet 90-dniowym terminem płatności - i z góry wiedzą, ile za to zapłacą! 

Faktoring w Idea Money to jednak nie tylko produkt, ale przede wszystkim proces, a w jego obsłudze jesteśmy prawdziwymi ekspertami, o czym świadczą najnowsze wyniki badania NPS.

Idea Płynności Abonament laureatem nagrody Gazety Finansowej w plebiscycie Najlepszy Produkt dla MSP 2019

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszych rozwiązań, wypełnij formularz. Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.