Masz firmę? Szukasz inspiracji?

Nowocześni przedsiębiorcy nawet na chwilę nie przestają szukać nowych możliwości rozwoju i mają głowę pełną pomysłów. Jesteś jednym z nich? Pobierz nasze ebooki i rozwijaj swoją firmę razem z nami!

Kontroluj finanse, rozwijaj biznes - 21 użytecznych narzędzi dla małego biznesu

Chcąc pomóc w poruszaniu się w gąszczu nowoczesnych aplikacji, wybraliśmy takie, bez których trudno się obejść, szczególnie managerom zdanym wyłącznie na siebie, którzy będąc specjalistami w swojej dziedzinie, muszą też znać się świetnie na innych sprawach, które dotyczą prowadzenia firmy: zarządzaniu, organizacji pracy, sprzedaży i obsłudze klienta, e-marketingu, finansach i księgowości, kontrolowaniu wyników oraz rozwijaniu własnych zainteresowań. Wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes w jednym e-booku z narzędziami i aplikacjami, których możesz zacząć używać jeszcze dziś!

Kontroluj finanse, rozwijaj biznes - 21 użytecznych narzędzi dla małego biznesu

Faktoring - krótki przewodnik dla świadomych przedsiębiorców!

Jesteś świadomym przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się jak działa usługa faktoringu? Poznaj rozwiązania, które zapewnią Twojej firmie płynność finansową i pozwolą na rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Pobierz nasz e-book i poznaj podstawowe definicje, koszty i korzyści jakie Twoja firma może zdobyć dzięki faktoringowi z Idea Money.

Faktoring - krótki przewodnik dla świadomych przedsiębiorców!

Kontroluj finanse, rozwijaj biznes - TOP 10 narzędzi do zarządzania finansami firmowymi i osobistymi

Specjalnie z myślą o właścicielach małych firm oraz ich finansach, biznesowych i prywatnych, przygotowaliśmy subiektywny przegląd nowoczesnych narzędzi, które pomogą w codziennej działalności każdego przedsiębiorcy. Aplikacje i narzędzia prezentowane w naszym e-booku pomogą w pozyskiwaniu dodatkowych środków na prowadzenie działalności i realizację inwestycji nastawionych na rozwój, znajdowaniu biznesowych mentorów, czy prowadzeniu bieżącej analizy wydatków i kontrolowaniu kosztów działalności

Kontroluj finanse, rozwijaj biznes - TOP 10 narzędzi do zarządzania finansami firmowymi i osobistymi

Zajrzyj na bloga Idea Money i zainspiruj się z nami!

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.