Faktoring dla firm jednoosobowych

Jesteś freelancerem lub prowadzisz małą firmę? Faktoring dla firm jednoosobowych to koniec zmartwień związanych z przepływem gotówki w Twoim biznesie. Wybierz tę formę finansowania i ciesz się natychmiastowym dostępem do zarobionych pieniędzy. Na czym polega tego typu rozwiązanie finansowe? Sprawdź i poznaj jego wszystkie atuty!

Faktoring dla firm jednoosobowych

Korzyści z faktoringu dla firm jednoosobowych

Chcesz utrzymać płynność finansową? Faktoring dla firm jednoosobowych to rozwiązanie dla Ciebie. To wygodna opcja, dzięki której otrzymasz szybko wpłatę ze swoich faktur – nawet tych, których terminy płatności były maksymalnie wydłużone – do 30, 60 czy 90 dni. Niewątpliwym atutem finansowania jest ekspresowy dostęp do gotówki – nawet tego samego dnia, co wystawiona faktura. Koniec z brakiem kapitału na realizację kolejnych zleceń!

Ponadto usługa faktoringu sprawia, że zyskujesz przewagę konkurencyjną. Od teraz bez problemu wystawiasz faktury z długimi terminami płatności, co z pewnością docenią wszyscy Twoi kontrahenci. Firma, która korzysta z faktoringu nie martwi się bowiem o przepływ środków, a Ty – jako właściciel – możesz spać spokojnie, nie stresując się opóźnionymi wpłatami od klientów.

Faktoring dla firm jednoosobowych – kiedy warto?

Faktoring to rozwiązanie nie tylko dla dużych firm – z jego zalet mogą korzystać też prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Warto się na to zdecydować zwłaszcza gdy:

  • prowadzisz JDG lub jesteś freelancerem. Faktoring dla firm jednoosobowych to rozwiązanie dla różnych podmiotów, niezależnie od ich wielkości;
  • potrzebujesz szybkiego dostępu do wypracowanych środków. Usług faktoringu pozwala otrzymać pieniądze nawet do 24 godzin od wystawienia faktury;
  • chcesz odzyskać płynność finansową. Dzięki faktoringowi nie zastanawiasz się, kiedy klient opłaci w końcu Twoją fakturę;
  • potrzebujesz środków na realizację kolejnych zleceń. Usługa Idea Money pozwala Ci inwestować środki w rozwój firmy;
  • chcesz być rzetelnym partnerem w biznesie. Faktoring to opcja, dzięki której możesz wystawiać swoim klientom faktury nawet z maksymalnie przedłużonym terminem płatności;
  • potrzebujesz więcej spokoju w biznesie. Z faktoringiem nie martwisz się o faktury, dzięki czemu rozliczenia nie są już tak stresujące.

Jak skorzystać z faktoringu dla firm jednoosobowych?

Chcesz uzyskać dostęp do pełnego finansowania swoich faktur? Z Idea Money to bardzo proste. Wystarczy, że wykonasz usługę na rzecz swojego klienta i jak zawsze wystawisz fakturę. Przekaż nam swój dokument sprzedaży, a my wypłacimy Ci zarobione pieniądze. Ten model biznesowy został stworzony po to, aby nawet mali przedsiębiorcy mieli środki na bieżące wydatki i mogli spokojnie realizować kolejne zlecenia.

Co więcej, w momencie, w którym otrzymujemy Twoje faktury, to my, jako faktor, czekamy na płatność od Twoich kontrahentów. Ta opcja jest szczególnie ważna dla osób, które wolałyby skupić się na realizacji swoich marzeń i wizji biznesowych, nie zaś na ciągłym zastanawianiu się, kiedy na konto wpłyną środki za wykonane usługi. Warto dodać, że z Idea Money swoimi fakturami możesz zarządzać z dowolnego miejsca na świecie – wszystko dzięki rozwiązaniom mobilnym, takim jak aplikacja IdeaFaktor24.

Chcesz wprowadzić swój biznes na kolejny poziom? Postaw na faktoring dla firm jednoosobowych. To rozwiązanie pozwoli Ci cieszyć się nieograniczonymi możliwościami rozwoju – bez obaw o zatory płatnicze.

Dla kogo?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image