Faktoring dla zadłużonych firm

Zatory płatnicze dobijają Twój biznes? Długie terminy płatności faktur stały się uciążliwe? A może masz inne przejściowe kłopoty i szukasz dodatkowych środków? Faktoring dla zadłużonych firm to rozwiązanie dla biznesów, które potrzebują wsparcia. To opcja finansowa, która pomoże Ci bezpiecznie stanąć na nogi. Sprawdź, jak działa faktoring dla firm w zadłużeniu i dlaczego warto z niego skorzystać.

Faktoring dla zadłużonych firm

Faktoring dla firm w zadłużeniu – dlaczego warto?

Usługa faktoringu to nowoczesna i szybka pomoc dla firm. Główną zaletą rozwiązania jest dopasowanie do potrzeb biznesów z różnych branż – prowadzisz jednoosobową działalność, importujesz towary, a może masz innowacyjny startup? Faktoring dla zadłużonych firm eliminuje problemy z płynnością każdego biznesu. Koniec z oczekiwaniem na pieniądze z faktur o długich terminach płatności.

Gwarancja płynności finansowej przekłada się na spokojniejsze funkcjonowanie Twojej firmy. Z faktoringiem przestajesz uzależniać się od swoich klientów, nie musisz już nerwowo oczekiwać na ich przelew i martwić się, gdy nie pojawia się na czas. Faktoring świetnie sprawdzi się też, jeśli wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności – 30, 60 czy nawet 120 dni. Zapewnij sobie spokój i komfort finansowy.

Kiedy wykorzystać faktoring dla firm zadłużonych?

Faktoring dla firm zadłużonych to rozwiązanie, z którego warto skorzystać, gdy:

  • Twoja firma ma przejściowe kłopoty z przepływem środków. Faktoring dla zadłużonych firm to wsparcie, które pomoże Ci zyskać potrzebne fundusze;
  • chcesz mieć dostęp do środków obrotowych. Poprzez faktoring możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do zamrożonych na fakturach pieniędzy;
  • prowadzisz mikro, małą lub średnią firmę. Usługa skierowana jest do podmiotów z różnych branż, mających różne profile działalności;
  • chcesz zadbać o płynność finansową. Dzięki faktoringowi nie musisz już obawiać się braku przepływu gotówki w firmie;
  • cenisz proste i bezpieczne rozwiązania. Faktoring to usługa opierająca się na przejrzystych i jasnych zasadach. Nie musisz podejmować żadnego ryzyka;
  • nie chcesz wiązać się kredytem. Faktoring, w przeciwieństwie do kredytu bankowego lub pożyczki gotówkowej, nie obniża zdolności kredytowej firmy.

Jak skorzystać z faktoringu dla firm zadłużonych?

Aby szybko i w pełni bezpiecznie skorzystać z usługi faktoringu, zostaw nam kontakt do siebie, a my oddzwonimy i wspólnie z Tobą wybierzemy najkorzystniejszą ofertę finansowania dla Twojego biznesu. Wysoki limit, niskie prowizje i aż kilka różnych produktów faktoringowych – to tylko niektóre zalety faktoringu dla firm w zadłużeniu.

W praktyce proces faktoringu jest bardzo prosty: wykonujesz usługę i wystawiasz fakturę. Następnie przekazujesz nam dokument sprzedażowy, a my wypłacamy Ci należne pieniądze. Dzięki ekspresowemu działaniu nie musisz czekać na gotówkę, a otrzymane środki możesz natychmiast reinwestować lub przeznaczyć na bieżące wydatki.

Dlaczego warto skorzystać z opcji faktoringu dla zadłużonych firm? Ponieważ daje ona dostęp do zamrożonych środków, dzięki czemu biznes może się stale rozwijać. Sprawdź, jak prosto wnioskować o dodatkowe wsparcie!

Dla kogo?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image