Chciałbyś zrobić zakupy i zapłacić w dogodnym terminie?

Poznaj faktoring kupiecki Twój Plan i rozwijaj swój biznes!

Faktoring kupiecki - Twój Plan

 • nawet do 60 dni więcej na zapłatę za zakupy
 • sam wybierasz, kiedy zwrócisz należność
 • limit do 30.000
 • płacisz tylko za to, z czego korzystasz
 • rozliczenie na zasadzie karty kredytowej
 • elastyczna polityka zakupowa Twojej firmy
 • kupuj kiedy chcesz, zapłać później!
 • specjalnie dla JDG
Faktoring kupiecki - Twój Plan

Na czym polega faktoring kupiecki Twój Plan?

Czy zdarzało Ci się, że chciałeś zrobić zakupy do firmy, zatowarować się przed sezonem, dokonać zakupu dużego wolumenu towarów by skorzystać z rabatu, ale właśnie w tym momencie nie miałeś na to środków? Taka sytuacja przytrafia się każdemu przedsiębiorcy!

 Dlatego teraz oferujemy Ci możliwość sfinansowania Twoich zakupów z Twoim Planem. To Ty zaplanujesz, kiedy zwrócisz nam pieniądze za Twoje zakupy. To Ty zdecydujesz, ile dodatkowego czasu na spłatę potrzebujesz. To Ty ustalasz termin płatności, a jeżeli będziesz chciał go skrócić, zrobisz to bez żadnych konsekwencji. Twój Plan daje Ci masę elastyczności - bez stresu, bez krótkich terminów, bez straconych okazji i w myśl zasady „Kup dzisiaj – zapłać w dogodnym terminie!”.

Dowiedz się:

Jak to działa?

Prosta zasada

Prosta zasada

Otrzymałeś fakturę na zakup towarów lub usług? Zapłać za nią od razu z faktoringiem kupieckim "Twój Plan". Twój dostawca otrzymuje swoje należności natychmiast, a Ty masz więcej czasu na spłatę zobowiązań.

Dodatkowy czas na spłatę

Dodatkowy czas na spłatę

Zdecyduj, ile dodatkowych dni potrzebujesz na uregulowanie swoich należności. W elastyczny sposób wydłużaj terminy spłat swoich zobowiązań, dobierając ilość dodatkowych dni. Do dyspozycji masz nawet 6 dodatkowych okresów spłaty!

Więcej możliwości

Więcej możliwości

Usprawnij zarządzanie procesami zakupowymi w swojej firmie. Zatowaruj się przed sezonem. Uzyskaj większe rabaty. Kup teraz - zapłać w dogodnym dla siebie terminie. Teraz to możliwe dzięki rozwiązaniu „Twój Plan”!

Dlaczego warto wybrać Twój Plan?

 • z Twoim Planem masz na zapłatę za swoje zakupy nawet do 60 dni więcej, niż wskazuje to termin płatności na fakturze,
 • masz możliwość zatowarowania swojego sklepu lub dokonania zakupu towarów i usług niezbędnych do prowadzenia Twojej działalności (także przed sezonem lub w momencie korzystnej promocji), nawet w momencie chwilowego braku środków
 •  dzięki temu, że my zapłacimy za Twoje zakupy, możesz zdecydować się na większą ilość towaru, a tym samym otrzymać dodatkowy rabat lub utrzymać korzystne warunki współpracy, także jeśli akurat nie masz na to pieniędzy
 • nasz faktoring kupiecki jest niezwykle elastyczny, to Ty decydujesz, ile czasu na spłatę potrzebujesz
 • to także wygodny limit faktoringowy (do 30.000 zł), który dopasowujesz do potrzeb Twojej firmy
 • to usługa stworzona z myślą o specyficznych potrzebach JDG,
 • bez twardych zabezpieczeń, bez konieczności wiązania się skomplikowanymi umowami okołobankowymi

Jak naliczane są opłaty w usłudze Twój Plan? To proste!

 • Prowizja od wartości faktury naliczana jest za każdy dzień od momentu sfinansowania faktury do daty płatności na fakturze oraz za każdy dodatkowy okres 10 dni, które możesz zagwarantować sobie na spłatę należności. Czy oznacza to, że im dłużej finansujemy Twoje faktury zakupowe, tym większa jest prowizja? Nie! U nas każdy kolejny, dodatkowy okres 10 dni kosztuje Cię dokładnie tyle samo.
 • Dlatego możesz spokojnie zaplanować swoje wydatki i spłatę, dać sobie nawet do 60 dodatkowych dni na zebranie środków, a jeśli zgromadzisz pieniądze i zwrócisz nam je wcześniej, zapłacisz mniej. Po prostu i zgodnie z Twoim Planem!
 • Jedyną dodatkową opłatą jaką ponosisz, jest opłata za uruchomienie i odnowienie limitu – dokładnie tak, jak przypadku karty kredytowej, ale bez dodatkowych okołobankowych umów i zobowiązań.
 • Co więcej, nie pobieramy dodatkowych opłat za korzystanie z naszego systemu i aplikacji mobilnej IdeaFaktor24, dzięki którym możesz cały czas monitorować plan swoich spłat.

 

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszych rozwiązań, wypełnij poniższy formularz. Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Podaj poprawne imię
Podaj poprawne nazwisko
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mamy!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Szukasz najlepszego sposobu finansowania swoich zakupów? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i usprawnij zarządzanie procesami zakupowymi w swojej firmie z Twoim Planem od Idea Money!

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.