faktoring pełny (bez regresu)

faktoring z przejęciem ryzyka niewypłacalności kontrahenta przez faktora. W tej formie faktoringu nie musisz zwracać wypłaconej Ci zaliczki faktorowi, gdy dłużnik nie zapłaci za fakturę w terminie. Innymi słowy jeżeli Twój Klient nie uregulował należności, Faktor nie zażąda od Twojej firmy zwrotu wypłaconej kwoty zaliczki, ale we własnym zakresie odzyska dług we współpracy z ubezpieczycielem należności. W tej formie faktoringu, Idea Money całkowicie przejmuje ryzyko niewypłacalności i związaną z nią procedurę windykacyjną.

Więcej o różnicach między faktoringiem pełnym a niepełnym przeczytasz w naszym artykule tutaj.

wróć do słownika

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.