Faktoring przyjazny Klientowi - Idea Money znowu z Laurem Firmy Przyjaznej Klientowi!

Idea Money oferuje usługi faktoringowe dla firm z sektora MŚP – zarówno dla JDG, freelancerów, jak i mniejszych czy większych przedsiębiorstw. Czym różni się jej działalność od działalności innych faktorów na rynku? Idea Money po raz kolejny została nagrodzona laurem Firmy Przyjaznej Klientowi. O tym, co oznacza to dla Klientów firmy, opowiada w wywiadzie dla Gazety Finansowej Joanna Gasek – dyrektor Departamentu Obsługi Klienta.

Faktoring przyjazny Klientowi - Idea Money znowu z Laurem Firmy Przyjaznej Klientowi!

Czym jest Laur Firmy Przyjaznej Klientowi dla Idea Money i jej Klientów?

Dla pracowników to informacja zwrotna od Klientów. Dla menadżerów to rodzaj drogowskazu, papierek lakmusowy na przyjęte przez firmę rozwiązania obsługowe i zaciągnięte zobowiązania! A dla Klientów? To gwarancja tego, że firma którą wybrali nie poprzestaje na chwilowych staraniach. Dla nas nie jest celem zdobycie Klienta, ale zapewnienie mu satysfakcji z wybranego produktu, efektywne korzystanie z przyznanego limitu, optymalizowanie zaproponowanych rozwiązań i dostosowywanie ich do zmieniającej się sytuacji na rynku.

Czas to pieniądz

Dla Klientów Idea Money najważniejszy jest czas, w którym sfinansujemy przekazaną przez nich fakturę. Gwarantujemy im, że pieniądze z faktur wpłyną na konto w ciągu jednego dnia. Dodatkowo jesteśmy faktorem, który zapewnia nie tylko błyskawiczne finansowanie, ale także maksymalnie krótki czas obsługi wniosków, dodawania kontrahentów, reakcji na maile i połączenia telefoniczne, jak również – i nie boję się tego powiedzieć - odpowiedzi na ewentualne reklamacje. Jesteśmy nie tylko dostarczycielem innowacyjnych usług faktoringowych, ale również inspirujemy przedsiębiorców i kreujemy nowoczesne rozwiązania – takie jak faktoring online czy aplikacje mobilne.

Idea Money jest firmą, której misją jest rozwój polskich przedsiębiorców, dlatego profesjonalną obsługę rozumiemy jako doradztwo i pomaganie właścicielom firm w skutecznym prowadzeniu ich biznesu. W codziennej praktyce przekłada się to na rodzaj oferowanych produktów oraz czas i jakość obsługi. Każdego dnia dokładamy starań, by nasi Klienci mogli rozwijać swoje biznesy w tempie i kierunku, na którym im zależy.

Zadowolony Klient to nasza najlepsza rekomendacja!

Z dumą i nieskrywaną satysfakcją, wraz z Tomaszem Sękalskim - prezesem  Idea Money, miałam po raz kolejny przyjemność odebrać statuetkę Firmy Przyjaznej Klientowi. Życzyłabym sobie i naszym Klientom, aby za rok spotkała nas ta sama przyjemność – podsumowuje Joanna Gasek. Laur Firmy Przyjaznej Klientowi jest wyrafinowanym smakiem. Kiedy raz skosztuje się satysfakcji płynącej z dobrej strategii obsługowej opartej w równej mierze na zadowoleniu Klientów, co na zadowoleniu pracowników, chce się kosztować tej przyjemności już zawsze.

Źródło: Gazeta Finansowa / Raport Rynek Faktoringu w Polsce 15.02.2019

Dlaczego warto wybrać Idea Money?

  • oferujemy produkty dopasowane do potrzeb konkretnych branż
  • nasi profesjonalni doradcy nie tylko pomogą Ci dobrać właściwe rozwiązanie, ale również zadbają o to byś jak najlepiej wykorzystywał faktoring w działalności i rozwoju swojej firmy
  • dla najbardziej wymagających oferujemy faktoring z całkowitym zabezpieczeniem
  • oferujemy faktoring z obsługą walut, dzięki czemu spokojnie możesz robić interesy z kontrahentami z zagranicy
  • za pomocą naszej mobilnej aplikacji IdeaFaktor24 możesz dodawać faktury do sfinansowania przez telefon z dowolnego miejsca na świecie
  • za nasze produkty jesteśmy cyklicznie nagradzani
  • jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, działamy na rynku już od 2012 r.
Dlaczego warto wybrać Idea Money?

Zainteresowany? Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszych rozwiązań, wypełnij poniższy formularz. Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Podaj poprawne imię i nazwisko
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.