Faktoring trampoliną rozwoju - case study firmy Dobry Stolarz

Zastanawiacie się, po co wciągać strony trzecie w Wasze rozliczenia z kontrahentami? Po co dobrze prosperującej firmie faktoring? Historia naszego Klienta dowodzi, że warto skorzystać z usługi nawet wtedy - a może szczególnie wtedy - kiedy zamówienia sypią się jedno za drugim, a klientów z miesiąca na miesiąc przybywa.

Faktoring trampoliną rozwoju - case study firmy Dobry Stolarz

Pomysł na biznes

Dobry Stolarz to mała, rodzinna firma z Podkarpacia, która rozpoczęła swoją działalność od wykonywania prostych zleceń stolarskich. Jej właściciele szybko zrozumieli jednak, że aby móc dalej się rozwijać, należy dostosować się do zmieniającego się rynku. Zajęli się więc branżą POS-ową, by następnie zacząć świadczyć usługi dla rynku kosmetycznego.

Sukces hamulcem rozwoju?

Już wkrótce okazało się, że zmiana profilu była dla firmy strzałem w dziesiątkę. Zleceń zaczęło przybywać, a Dobry Stolarz rozrósł się do rozmiarów kilkudziesięcioosobowego przedsiębiorstwa. Wraz ze wzrostem liczby klientów i ich oczekiwaniami, problemem stały się odroczone terminy płatności na fakturach. Skutkowało to zamrożeniem dużych kwot w fakturach, co skutecznie hamowało możliwość inwestowania w kolejne projekty.

Faktoring - proste rozwiązanie!

Rozwiązaniem okazała się – coraz popularniejsza w świecie lokalnych przedsiębiorców - usługa faktoringu, która przywróciła firmie płynność finansową. Wydłużone terminy płatności nie przeszkodziły Dobremu Stolarzowi w wykonywaniu kolejnych zleceń, a fakturowanie klientów przestało spędzać właścicielom sen z powiek.

Poznaj tę historię

Zachęcamy do posłuchania Wojciecha Gąski, współwłaściciela Dobrego Stolarza, który opowiada o rozwoju swojego biznesu oraz o tym, jak usługa faktoringu pomogła jego firmie nabrać wiatru w żagle. Cały artykuł przeczytać można w serwisie natemat.pl. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi historiami naszych klientów

Case study – Dobry Stolarz

W jaki sposób faktoring Idea Money pomógł rozwinąć się firmie Dobry Stolarz?


Obejrzyj video natemat.pl i przeczytaj artykuł, a jeśli szukasz rozwiązania dla swojej firmy, skontaktuj się z nami.
Wspólnie dopasujemy usługę faktoringu idealnie skrojoną pod działalność Twojego biznesu. 

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.