Faktoring Warszawa

Zarejestrowałeś swoją firmę pod warszawskim adresem? Jeżeli działasz w sektorze B2B, to z pewnością wiesz, że na płatność za towary czy usługi czasem trzeba poczekać nawet kilka miesięcy. Faktoring to sposób na to, aby szybko otrzymać pieniądze z faktur bez odmawiania kontrahentom dłuższych terminów płatności. Umowa faktoringowa z Idea Money pozwala na zachowanie płynności finansowej bez utraty konkurencyjności.

Faktoring Warszawa

Najlepsza oferta faktoringu w Warszawie

Jak działa faktoring? W ramach tej usługi wykupimy od Twojej firmy wierzytelności wynikające z faktur, które wystawiłeś swoim klientom. Finansujemy faktury wystawione nawet na małe kwoty – od 100 zł. Warszawa to rynek, na którym działa wiele firm. Jak więc wybrać firmę faktoringową? Najlepsza oferta faktoringu w Warszawie to taka, która:

  • jest dostosowana do aktualnych potrzeb Twojej firmy,
  • zapewnia szybki dostęp do środków,
  • nie wymaga przechodzenia czasochłonnej procedury.

W Idea Money wiemy, na czym zależy przedsiębiorcom. W naszej ofercie znajdziesz usługę faktoringu odpowiadającą potrzebom Twojej firmy. Proponujemy rozwiązania dostosowane do specyfiki branży, w jakiej działasz.

Usługi faktoringowe w Warszawie

Zastanawiasz się, czy usługi faktoringowe to rozwiązanie korzystne dla Twojej firmy? Warszawa jest siedzibą zarówno mikro, małych, średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. W Idea Money doskonale znamy ich potrzeby. Proponujemy finansowanie każdej firmie – od freelancerów, przez szybko rozwijające się firmy z branży budowlanej, aż po sektor TSL. Aby skorzystać z naszych usług, musisz jedynie rozliczać się bezgotówkowo na podstawie faktur.

Faktoring dla małych firm Warszawa

Małe firmy – w tym wolni strzelcy, startupy i przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą – często muszą dostosować się do warunków stawianych przez kontrahentów, czyli duże przedsiębiorstwa. W praktyce oznacza to wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności. Chcesz uniknąć finansowania bieżącej działalności z oszczędności czy kredytu? Faktoring zapewnia szybki dostęp do środków z wystawionych faktur.

Faktoring dla firm transportowych Warszawa

Do branż szczególnie zagrożonych zatorami płatniczymi należy branża transportowa. Zakładasz firmę przewozową i będziesz realizował zlecenia dla innych przedsiębiorców? Usługi faktoringowe są dla Ciebie dostępne od pierwszego dnia działalności. Rozumiemy, że musisz skoncentrować się na rozwoju firmy, dlatego w Idea Money formalności ograniczyliśmy do minimum.

Szybkie finansowanie faktur Warszawa

Jak odbywa się finansowanie faktur w Idea Money? Stworzyliśmy przejrzysty proces, aby Twoja firma mogła szybko otrzymać środki, których potrzebuje. Przelew na Twój rachunek bankowy zrealizujemy niezwłocznie po otrzymaniu faktury przez naszą aplikację mobilną IdeaFaktor24.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych produktach skierowanych do przedsiębiorców działających na warszawskim rynku? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

Usługi faktoringowe w innych miastach

Dla kogo?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jesteś zainteresowany faktoringiem dla swojej firmy?