Poznaj historie naszych Klientów!

Nie wiesz, czy faktoring jest dla Ciebie i czy warto z niego skorzystać? Poznaj historie naszych Klientów i przekonaj się, że nasze rozwiązania naprawdę działają!

Tak osiągają sukces nasi Klienci!

Marka Tomato - mały może dużo!


Mikroprzedsiębiorcy nie muszą już bać się wyzwań stawianych im przez wielkie firmy. Marka Tomato - niewielka firma produkująca pamiątki z drewna, doskonale poradziła sobie w obliczu takiego wyzwania. Obejrzyj film, przekonaj się, jak faktoring może pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej branży.

Tak osiągają sukces nasi Klienci!

Marka KDS

Jak sprawdza się faktoring z Idea Money w branży produkcyjnej i w jaki sposób wykorzystać go jako stałe narzędzie do finansowania działalności przedsiębiorstwa? Sprawdź, historię sukcesu drukarni KDS i zobacz, jak pomagamy polskim przedsiębiorcom.

Case study – Dobry Stolarz

W jaki sposób faktoring Idea Money pomógł rozwinąć się firmie Dobry Stolarz?


Obejrzyj video natemat.pl i przeczytaj artykuł, a jeśli szukasz rozwiązania dla swojej firmy, skontaktuj się z nami.
Wspólnie dopasujemy usługę faktoringu idealnie skrojoną pod działalność Twojego biznesu. 

Case study - Beetsma

Pokonać problem zatorów płatniczych…

W jaki sposób z problemem braku płynności finansowej poradziła sobie firma Beetsma?
Obejrzyj video natemat.pl, przeczytaj artykuł, a jeśli szukasz rozwiązania dla swojej firmy, skontaktuj się z nami.
Wspólnie wybierzemy faktoring idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Tak osiągają sukces nasi Klienci

Marka Wibar – wizerunek za faktoring

Marka Wibar doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wizerunek firmy to podstawa współpracy biznesowej. W momencie gdy miesiącami czekasz na wpłaty od swoich Klientów, ciężko jednak nie spóźniać się z płatnościami względem dostawców, co wpływa negatywnie na odbiór marki na rynku. Faktoring stał się jednak prostym rozwiązaniem tego problemu.

Dla kogo?

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Twoja firma potrzebuje płynności finansowej?

Masz specyficzne potrzeby? Twój biznes ma charakter sezonowy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wybierz faktoring dla swojej branży razem z naszym profesjonalnym doradcą lub wypróbuj online z decyzją w 15 minut.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.