Poznaj historie naszych Klientów!

Nie wiesz, czy faktoring jest dla Ciebie i czy warto z niego skorzystać? Poznaj historie naszych Klientów i przekonaj się, że nasze rozwiązania naprawdę działają!

Tak osiągają sukces nasi Klienci!

Marka Orion - Ludzie są najważniejsi!

Długie terminy płatności na fakturach nie przeszkodziły firmie Orion w osiągnięciu spektakularnego sukcesu. Idea Money współpracuje z przedsiębiorcami oferując im dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują. Zobacz, jak można wykorzystać faktoring, by zapewnić sobie prężny rozwój i szansę na międzynarodową ekspansję!

Tak osiągają sukces nasi Klienci!

Marka Pulsar Energia - energia na rozwój

Marka Pulsar Energia to nowoczesna firma, której właściciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, że innowacje i nowoczesne rozwiązania produktowe to klucz do sukcesu. Jaką rolę w rozwoju marki odegrał faktoring z Idea Money? Zapraszamy do obejrzenia filmu i kontaktu z nami!

Tak osiągają sukces nasi Klienci!

Marka Tomato - mały może dużo!


Mikroprzedsiębiorcy nie muszą już bać się wyzwań stawianych im przez wielkie firmy. Marka Tomato - niewielka firma produkująca pamiątki z drewna, doskonale poradziła sobie w obliczu takiego wyzwania. Obejrzyj film, przekonaj się, jak faktoring może pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej branży.

Tak osiągają sukces nasi Klienci!

Marka KDS

Jak sprawdza się faktoring z Idea Money w branży produkcyjnej i w jaki sposób wykorzystać go jako stałe narzędzie do finansowania działalności przedsiębiorstwa? Sprawdź, historię sukcesu drukarni KDS i zobacz, jak pomagamy polskim przedsiębiorcom.

Dla kogo?

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Twoja firma potrzebuje płynności finansowej?

Masz specyficzne potrzeby? Twój biznes ma charakter sezonowy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wybierz faktoring dla swojej branży razem z naszym profesjonalnym doradcą lub wypróbuj online z decyzją w 15 minut.