FAKTORING DLA FIRM Z BRANŻY HORECA

Chcesz osiągnąć sukces w branży HoReCa? Zadbaj o płynność, która pozwoli Ci na realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Działasz w branży hotelarskiej lub gastronomicznej? Dobrze się składa...

bo branża gastronomiczna odnotowuje stały wzrost, a zmiana nawyków konsumenckich, mimo licznych problemów przed jakimi stanęły firmy z sektora HoReCa, daje powody do optymizmu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z branży gastronomicznej i hotelarskiej i chcesz skorzystać z potencjalnych możliwości jakie niesie ze sobą ta tendencja wzrostowa, musisz utrzymać płynność finansową. Faktoring, który oferujemy to obecnie najszybszy i najprostszy sposób na zatory płatnicze i gwarancję stabilizacji finansowej.

Faktoring dla firm z sektora HoReCa to pieniądze z Twoich faktur sprzedażowych na koncie firmowym już w kilka minut. Wykonujesz usługę, wystawiasz fakturę, przekazujesz ją nam, a my przelewamy pieniądze na Twoje konto. Nie musisz już z niecierpliwością oczekiwać na płatności od Klientów 30 czy 60 dni. Pieniądze za fakturę możesz otrzymać nawet tego samego dnia, w którym ją wystawiłeś! Masz faktoring, masz płynność finansową!

Jak to działa?

wykonujesz usługę i wystawiasz Klientowi fakturę

fakturę przekazujesz nam, a my wypłacamy Ci pieniądze

Ty masz pieniądze na bieżące wydatki i kolejne zlecenia

my czekamy na płatność od Twojego Klienta

Dzięki faktoringowi dla branży HoReCa:

 • uwolnisz pieniądze zamrożone w fakturach z 30, 60 czy nawet 120 dniowym terminem płatności
 • pieniądze należne na podstawie faktury, znajdą się na Twoim koncie firmowym nawet tego samego dnia, w którym ją wystawiłeś
 • odzyskasz płynność finansową
 • nie zabraknie Ci pieniędzy na terminową realizację kolejnych, nawet najbardziej nietypowych i wymagających zleceń
 • zyskasz nowych Klientów i zapewnisz sobie przewagę konkurencyjną, oferując długie terminy płatności
 • zdobędziesz renomę rzetelnego partnera w biznesie, a wizerunek solidnej marki to najwyższa wartość w branży HoReCa
 • zapewnisz swojej firmie stabilizację finansową
Dzięki faktoringowi dla branży HoReCa:

Dlaczego my?

 • oferujemy produkty dopasowane do potrzeb branży HoReCa
 • oferujemy faktoring z cesją cichą (bez informowania Twojego Klienta)
 • oferujemy faktoring z obsługą walut, dzięki czemu spokojnie możesz robić interesy z dostawcami produktów spożywczych z zagranicy
 • za pomocą naszej mobilnej aplikacji IdeaFaktor24 możesz dodawać faktury do sfinansowania przez telefon z dowolnego miejsca na świecie
 • za nasze produkty jesteśmy cyklicznie nagradzani / jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie
Dlaczego my?

„Z niektórymi restauracjami rozliczamy się w terminie 30 dni, z innymi 60, a z jeszcze innymi dopiero po 90 dniach. Wszyscy jednak oczekują stałych i terminowych dostaw, które w naszej branży są podstawą dobrych relacji biznesowych. Jeśli nie zawodzisz i dostarczasz dobrej jakości towar na czas, jesteś w grze. Jeśli jednak odmówisz przyjęcia zlecenia raz czy drugi, bo nie masz pieniędzy na jego realizację, wypadasz, a Twoje miejsce zajmuje następny w kolejce. Konkurencja nie śpi, a nikt nie może pozwolić sobie na wpadki. Właśnie dlatego wybraliśmy faktoring. Teraz zawsze jesteśmy gotowi.”

Marcin P. właściciel firmy dostarczającej mięso, ryby i owoce morza do restauracji na terenie woj. mazowieckiego 

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mamy!

24% - aż tyle firm z branży HoReCa skorzystało w 2017 r. z faktoringu, a ich ilość stale rośnie!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Twoja firma potrzebuje płynności finansowej?

Masz specyficzne potrzeby? Twój biznes ma charakter sezonowy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wybierz faktoring dla swojej branży razem z naszym profesjonalnym doradcą lub wypróbuj online z decyzją w 15 minut.