Idea Money Finansową Marką Roku 2019 w kategorii Faktoring wg. Gazety Finansowej

Idea Money po raz kolejny otrzymała tytuł Finansowej Marki Roku 2019 w kategorii Faktoring. O tym, w jaki sposób Idea Money realizuje swoją misję i odpowiada na zmieniające się potrzeby swoich Klientów, opowiada Joannie Zielińskiej w wywiadzie dla Gazety Finansowej, prezes Idea Money Tomasz Sękalski.

Idea Money Finansową Marką Roku 2019 w kategorii Faktoring wg. Gazety Finansowej

Czym oferta Idea Money różni się od oferty innych firm faktoringowych na rynku?

W obecnych czasach firmy wyróżniają się na tle konkurencji nie ceną czy oferowanym produktem (bo te są do siebie stosunkowo podobne), a raczej sposobem nawiązywania i utrzymywania relacji, jakością obsługi Klienta, poziomem wiedzy, kompetencjami doradców i ekspertyzą. Nie bez znaczenia jest także wielkość firmy i jej staż na rynku, a co za tym idzie ugruntowana pozycja marki potwierdzona licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Idea Money – obecna na rynku faktoringowym już od 7 lat - nie zapomina o żadnym z tych aspektów, dlatego nie tylko oferujemy bezpieczny faktoring w postaci szerokiego wachlarza produktów, ale także indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, pomagając mu jednocześnie rozwijać biznes. Zgodnie z naszym hasłem – Pomagamy polskim przedsiębiorcom – dopasowujemy nasze usługi do potrzeb Klientów, upraszczamy biznesową codzienność oferując faktoringową aplikację mobilną, a za pomocą praktycznych narzędzi i merytorycznego wsparcia – także w postaci cyklu webinarów dla przedsiębiorców, edukujemy, inspirujemy i wspieramy właścicieli w rozwoju ich firm.

Jaki sukces z 2018 roku jest w Pana ocenie najważniejszy dla przyszłego rozwoju Idea Money?

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że około 88% osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji zakupowych z sektora B2B, zaczyna interesować się daną firmą od polecenia jej przez innego przedsiębiorcę czy znajomego, a aż 77% kupujących nie decyduje się na rozmowę z przedstawicielem firmy, zanim nie przeprowadzi swojego prywatnego rozeznania w rynku, to nie będzie żadnym zaskoczeniem fakt, że jednym z naszych największych sukcesów zeszłego roku, jest ponowne zdobycie lauru Firmy Przyjaznej Klientowi.

Po raz kolejny udało nam się zdobyć nagrodę, która jest odzwierciedleniem tego, co nasi Klienci sądzą o Idea Money w kontekście całej branży finansowej i konkurencji. Cieszymy się, że udało nam się zdobyć ich uznanie, a Klienci docenili nasze starania związane z najwyższą jakością obsługi, szybkim kontaktem, błyskawicznym tempem finansowania faktur, profesjonalnym doradztwem, dążeniem do innowacyjności i otwartością na ich sugestie i potrzeby.

Co nowego zaproponowała Idea Money swoim Klientom w 2018 r.?

Stale poprawiamy i ulepszamy naszą ofertę – i to zarówno, jeśli chodzi o produkty, jak i korzystanie z usługi, kontakt i obsługę Klienta.

W zeszłym roku portfolio naszych produktów powiększyło się o kolejne rozwiązania faktoringowe, których potrzebują przedsiębiorcy. Oferujemy zarówno klasyczny faktoring jak i faktoring dłużny pozwalający sfinansować firmowe zakupy.  Pozwala to na prowadzenie elastycznej polityki zakupowej, skorzystanie z rabatów, czy wypracowanie dobrych, korzystnych finansowo relacji z dostawcą.

Nie zapominamy także o usprawnianiu samego procesu finansowania. Wprowadzone do systemu faktury finansujemy teraz jeszcze szybciej, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą liczyć na pieniądze z faktur na koncie już w tym samym dniu, dosłownie w ciągu paru godzin.

Dzięki naszej aplikacji mobilnej, która z pewnością wyróżnia nas na tle konkurencji, nasi Klienci mogą nie tylko monitorować spłaty, dodawać do systemu nowych partnerów biznesowych (sprawdzając jednocześnie ich kondycję finansową), ale także wprowadzać faktury do systemu przez telefon z każdego miejsca na świecie. Naszą aplikację stale ulepszamy o nowe funkcjonalności, a tym samym oferujemy mobilny, ekspresowy faktoring dopasowany do tempa życia współczesnego przedsiębiorcy.

Wszystkich zainteresowanych usprawnieniem płynności finansowej swojej firmy, zapraszamy na ideamoney.pl i do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością opowiedzą o proponowanych przez nas rozwiązaniach.

Wybierz faktoring dla Twojej firmy

Zajrzyj na bloga Idea Money i zainspiruj się z nami!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.