Ile kosztuje faktoring?

Koszty faktoringu zależą od wielu czynników.

Jedna, stała miesięczna opłata

W przypadku faktoringu w abonamencie płacisz stałą, miesięczną opłatę. Jest ona uzależniona od rodzaju produktu abonamentowego i przyznanego Ci limitu faktoringowego. Opłata ta obejumje zarówno prowizję za limit, jak i opłaty administracyjne czy opłatę za korzystanie z systemu IdeaFaktor24. W ramach faktoringu w abonamencie i stałej miesięcznej opłaty, finansujesz dowolną ilość faktur!

Faktoring online - prowizja dzienna

W przypadku faktoringu Online obowiązuje Cię jedynie niewielka, dzienna prowizja za okres od momentu przekazania nam faktury do jej terminu płatności. Fakturę do sfinansowania możesz przekazac w trybie online tu.

Opłaty w innych produktach faktoringowych

Opłaty za usługę faktoringu zależą od rodzaju produktu, wielkości limitu faktoringowego, ilości faktur przekazywanych w danym miesiącu do sfinansowania (jeśli nie masz faktoringu w abonamencie) lub wartości finansowanej faktury. Po wybraniu produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom Twojej firmy, nasz doradca prześle Ci szczegółową tabelę opłat, tak byś mógł się z nią w spokoju zapoznać, a w razie wątpliwości dopytać o szczegóły.

Zachęcamy równiez do pobrania e-booka o faktoringu, w którym zawarliśmy przykładowe koszty usługi dla różnych produktów. 

wróć do listy faq

Co zyskujesz dzięki faktoringowi?

  • nie zamrażasz swoich pieniędzy, możesz mieć je na koncie zaraz po wystawieniu faktury za wykonaną usługę, zrealizowany projekt czy dostarczony towar
  • zapewniasz płynność finansową i bezpieczeństwo swojemu biznesowi
  • oferujesz Klientom długie terminy płatności, dzięki czemu zyskujesz nowe zlecenia gdyż chętnie z Tobą współpracują
  • masz pieniądze na bieżące wydatki, stałe opłaty, inwestycje w rozwój
  • budujesz pozytywny wizerunek swojej marki na czas regulując swoje zobowiązania i realizując zlecenia
  • faktoring nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową i bilans Twojej firmy
Co zyskujesz dzięki faktoringowi?

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.