Jak działa faktoring online?

Faktoring online pozwala uzyskać pieniądze za fakturę bez wychodzenia z domu i przy minimalnej ilości formalności i dokumentów. Analiza i weryfikacja przebiegają automatycznie. Wprowadzasz swoje dane, my dokonujemy weryfikacji, a po otrzymaniu akceptacji dodajesz fakturę (skan) do systemu lub przesyłasz ją 'przez telefon', robiąc jej zdjęcie i korzystając z aplikacji. A wszystko to online! Dowiedz się więcej TU.

wróć do listy faq

Faktoring online - szybko i łatwo

Faktoring online to rozwiązanie skierowane do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. To finansowanie Twojej działalności bez zbędnych formalności i zobowiązań na podstawie już zarobionych przez Ciebie pieniędzy, dokładnie wtedy kiedy ich potrzebujesz.

Nowoczesne technologie to szybki proces i niemal natychmiastowa wypłata pieniędzy z faktury. To koniec czekania na zapłatę za wystawione przez Ciebie faktury przez 30 czy 60 dni i koniec zamrażania pieniędzy w fakturach. Przekazujesz nam fakturę, my ją weryfikujemy i wypłacamy 100% jej wartości prosto na Twoje konto. Faktoring to finansowanie dla Twojej firmy dostępne szybciej niż kredyt i bezpieczniejsze niż pożyczka. Masz swoje pieniądze, Twoja firma się rozwija, Ty masz czas dla siebie i rodziny.

Jak działa faktoring Idea Online?

2. Przekaż fakturę

2. Przekaż fakturę

wprowadź fakturę do systemu IdeaFaktor24 lub za pomocą aplikacji mobilnej

3. Odbierz pieniądze

3. Odbierz pieniądze

po pozytywnej weryfikacji przelewamy pieniądze na Twoje konto

4. Ciesz się płynnością

4. Ciesz się płynnością

otrzymujesz do 100% wartości faktury – możesz rozwijać swoją firmę!

Co daje Ci faktoring online?

 • Nie zamrażasz swoich pieniędzy w fakturach. Masz je na koncie nawet w ciągu 24h
 • Zapewniasz płynność finansową i bezpieczeństwo swojej firmie
 • Bez opóźnień realizujesz kolejne zlecenia
 • Unikasz zbędnych formalności
 • Otrzymujesz wypłatę 100% wartości faktury
 • Wiesz, ile i za co płacisz (transparentna stawka i brak ukrytych opłat)
Co daje Ci faktoring online?

Dlaczego my?

 • Idea Online to finansowa pomoc, która powstała specjalnie z myślą o JDG i freelancerach, działających w modelu B2B. Dzięki temu, to oferta idealnie dopasowana do Twoich potrzeb! Finansujemy faktury już od 100 zł, wypłacamy 100% wartości faktury, a prowizja 0,078% dziennie, to jedyna opłata jaką ponosisz!
 • Dzięki niezwykle intuicyjnej i łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej, swoje faktury możesz przesyłać do nas przez telefon z dowolnego miejsca na świecie.
 • Oferujemy Ci podwójne zabezpieczenie: zapewniamy Twojej firmie płynność finansową, a jednocześnie sprawdzamy Twoich kontrahentów, by zminimalizować ryzyko ich niewypłacalności.
 • Nie jesteśmy instytucją – jesteśmy Twoim partnerem. Jeśli potrzebujesz porady finansowej, nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością pomogą Ci dobrać odpowiedni produkt.
 • Naszym Klientom oferujemy dedykowane oferty specjalne, pomagamy im w prowadzeniu biznesu, udostępniając aplikacje mobilne
 • Działamy na rynku od lat, a za swoje produkty byliśmy wielokrotnie nagradzani, co sprawia, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem w biznesie. Przykładamy też ogromną wagę do najwyższej jakości obsługi Klienta. Z nami jesteś bezpieczny!

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.