Faktoring dla JDG i freelancerów

Wykonałeś projekt, ale zarobionych pieniędzy ciągle nie masz na koncie, bo Twoi Klienci wymagają długich terminów płatności? Mamy rozwiązanie skrojone specjalnie z myślą o firmach takich jak Twoja!

Wiemy, że brak gotówki na koncie i utrata płynności finansowej może być dla Ciebie ogromnym problemem, dlatego proponujemy Ci rozwiązanie skrojone specjalnie z myślą o firmach takich jak Twoja!

Jak to działa? Wykonujesz usługę, wystawiasz fakturę, przekazujesz ją nam, a my przelewamy pieniądze na Twoje konto. Nie musisz już z niecierpliwością oczekiwać na płatności od swoich klientów 30 czy 60 dni. Pieniądze za fakturę możesz otrzymać nawet tego samego dnia, w którym ją wystawiłeś, a wszystko to  bez zbędnych formalności i dokumentów. Masz faktoring, masz płynność finansową!


Faktoring dla sektora JDG i freelancerów to finansowa pomoc i oferta idealnie dopasowana do potrzeb tego rodzaju firm. Finansujemy faktury już od 100 zł, przy wypłacaniu nawet 100% wartości faktury. Nie jesteśmy instytucją – jesteśmy Twoim partnerem i doradcą. Dodatkowo oferujemy Ci podwójne zabezpieczenie, zapewniając Twojej firmie płynność finansową i sprawdzając Twoich kontrahentów, by zminimalizować ryzyko ich niewypłacalności.

Dzięki faktoringowi dla JDG i freelancerów:

 • uwolnisz pieniądze zamrożone w fakturach z 30, 60 czy 90 dniowym terminem płatności
 • pieniądze należne Ci na podstawie wystawionych przez Ciebie faktur, znajdą się na Twoim koncie firmowym nawet tego samego dnia, w którym je wystawisz
 • odzyskasz płynność finansową
 • nie zabraknie Ci pieniędzy na terminową realizację kolejnych zleceń
 • zyskasz nowych Klientów i zapewnisz sobie przewagę konkurencyjną, oferując długie terminy płatności
 • zdobędziesz renomę rzetelnego partnera w biznesie
 • zapewnisz swojej firmie stabilizację finansową
 • będziesz miał mniej stresów i więcej czasu na realizowanie swoich pasji
Dzięki faktoringowi dla JDG i freelancerów:

Dlaczego my?

 • oferujemy produkty dopasowane do potrzeb jednoosobowych działalności gospodarczych i "wolnych ptaków"
 • nie musisz mieć długiej historii działalności, ani wykazać się twardymi zabezpieczeniami
 • za pomocą naszej mobilnej aplikacji IdeaFaktor24 możesz dodawać faktury do sfinansowania przez telefon z dowolnego miejsca na świecie
 • za nasze produkty jesteśmy cyklicznie nagradzani / jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie
Dlaczego my?

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mamy!

„Korzystam z faktoringu bo lubię cieszyć się z zarobionych przeze mnie pieniędzy od razu. Jeśli moi klienci potrzebują 30 czy 60 dni na zapłacenie faktury, nie robię z tego problemu i finansuję fakturę zaraz po jej wystawieniu. Pieniądze wydaję głównie na podróże, a te nie mogą czekać!"

Hanna K., właścicielka firmy odzieżowej spod Warszawy

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Twoja firma potrzebuje płynności finansowej?

Masz specyficzne potrzeby? Twój biznes ma charakter sezonowy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wybierz faktoring dla swojej branży razem z naszym profesjonalnym doradcą.