Masz apetyt na karierę? Dołącz do naszego zespołu!

Jesteś ambitny i cenisz pracę wśród ludzi pełnych pasji i zaangażowania w to, co robią? Będziesz do nas pasować! Zobacz, co oferujemy, sprawdź aktualne oferty i odezwij się do nas.

Co oferujemy naszym pracownikom?

Stabilne warunki zatrudnienia

Program wdrożeniowy i szkolenia zawodowe

Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Kartę MultiSport, która zmotywuje Cię do działania

Pakiet prywatnej opieki medycznej

Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy

Możliwości rozwoju zawodowego i awansu

Pracę w świetnym zespole oraz niezapomniane imprezy integracyjne

Naukę języków obcych prowadzoną przez najlepszych lektorów ever

Owocowe wtorki pełne witaminy C

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Uwaga! To nie jest zwykły film rekrutacyjny, a Idea Money to nie jest zwykła firma, w której pracujesz "od - do". Jesteśmy zgranym zespołem, który wspólnie strzela do jednej bramki, wspólnie się bawi, wspólnie świętuje sukcesy naszej firmy. Zresztą, obejrzyj nasz krótki film rekrutacyjny, a potem napisz do nas, przyjdź i przekonaj się na własne oczy, jak pracujemy. Robimy to z pasją!

Aktualnie szukamy:

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Nie zrażaj się, jeśli wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim umiejętnościom lub oczekiwaniom. Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@ideamoney.pl. Odezwiemy się do Ciebie jeśli będziemy szukać kogoś takiego, jak Ty!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie.
Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.