Kontroluj finanse, rozwijaj biznes - TOP 10 narzędzi do zarządzania finansami firmowymi i osobistymi

Specjalnie z myślą o właścicielach małych firm oraz ich finansach, biznesowych i prywatnych, przygotowaliśmy subiektywny przegląd nowoczesnych narzędzi, które pomogą w codziennej działalności każdego przedsiębiorcy. Aplikacje i narzędzia prezentowane w naszym e-booku pomogą w pozyskiwaniu dodatkowych środków na prowadzenie działalności i realizację inwestycji nastawionych na rozwój, znajdowaniu biznesowych mentorów, czy prowadzeniu bieżącej analizy wydatków i kontrolowaniu kosztów działalności

Kontroluj finanse, rozwijaj biznes - TOP 10 narzędzi do zarządzania finansami firmowymi i osobistymi

Jak zarządzać finansami firmowymi i osobistymi?

Prowadzenie własnej firmy wymaga rozległej znajomości różnych tematów – od obowiązujących przepisów, przez promocję i reklamę, po księgowość i finanse. Zarządzanie posiadanymi zasobami – szczególnie budżetowanie, realizowanie planów oraz monitorowanie kosztów i efektów, wpływa na wyniki i stanowi o sukcesie finansowym przedsiębiorstwa, a tym samym ludzi, którzy wykorzystując nowoczesne narzędzia w pracy zawodowej, potrafią przenosić dobre wzorce również na finanse osobiste, działając skuteczniej na obu polach.

Praktyczne narzędzia i aplikacje

Specjalnie z myślą o właścicielach małych firm oraz ich finansach, biznesowych i prywatnych, przygotowaliśmy subiektywny przegląd nowoczesnych narzędzi, które pomogą w codziennej działalności każdego przedsiębiorcy.

Pezentowane w poradniku aplikacje pomagają w:

  • pozyskiwaniu dodatkowych środków na prowadzenie działalności
  • zbieraniu pieniędzy na realizację nowych pomysłów,
  • wyszukiwaniu inwestorów lub wspólników do innowacyjnych przedsięwzięć,
  • poznawaniu biznesowych mentorów,
  • sprawdzaniu dostępności dotacji celowych,
  • prowadzeniu bieżącej analizy wydatków i kontrolowaniu kosztów działalności,
  • korzystaniu z nowoczesnych usług finansowych i wybieraniu tych, które pozwalają połączyć zarządzanie finansami firmowymi i osobistymi w ramach jednej aplikacji, dostępnej na różnych nośnikach.

Zainteresowany? Już za chwilę możesz otrzymać ebooka.

Aby otrzymać ebooka, wypełnij formularz.

Podaj poprawne imię i nazwisko
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.