Krótki przewodnik po faktoringu - darmowy e-book do pobrania!

Jesteś świadomym przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się jak działa usługa faktoringu? Poznaj rozwiązania, które zapewnią Twojej firmie płynność finansową i pozwolą na rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Pobierz nasz najnowszy e-book i poznaj podstawowe definicje, koszty i korzyści jakie Twoja firma może zdobyć dzięki faktoringowi z Idea Money.

Krótki przewodnik po faktoringu - darmowy e-book do pobrania!

Czym jest faktoring?

Czy zdarza Ci się kończyć projekt, usługę lub dostarczać towar i czekać tydzień, miesiąc, dwa lub nawet dłużej, żeby otrzymać zapłatę za wystawioną przez Ciebie fakturę? Teraz nie musisz już czekać - wystarczy skorzystać z faktoringu.

Przeczytaj, jak faktoring działa w praktyce i poznaj tajemnicę sukcesu firm, które korzystają z tej formy finansowania na co dzień. Dzięki niemu nie tylko zadbasz o swoją płynność finansową, ale również zdobędziesz środki na inwestowanie albo bieżące operacje, a Twoja firma stanie się dużo bardziej konkurencyjna i wiarygodna jako partner biznesowy.

Dzięki temu e-bookowi:

  • poznasz pojęcie FAKTORINGU

  • dowiesz się, na czym polega i ile kosztuje

  • przekonasz się, co możesz zyskać Ty i Twoja firma

  • na zawsze zapomnisz o problemach z niezapłaconymi fakturami!

Zainteresowany? Już za chwilę możesz otrzymać ebooka.

Aby otrzymać ebooka, wypełnij formularz.

Podaj poprawne imię i nazwisko
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę
Musisz wyrazić zgodę

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.