Na czym polega analiza faktoringowa mojego Kontrahenta?

Zdolność Twoich Klientów do terminowego spłacania zobowiązań, leży u podstaw sprawnego funkcjonowania Twojej działalności. Dlatego też analiza faktoringowa potencjalnych Klientów to kluczowy krok w procesie bezpiecznego faktoringu. Dzięki naszym systemom operacyjnym zbieramy informacje o przedsiębiorcy przechowywane m. in przez CEIDG, Krajowy Rejestr Sądowy, jak również Krajowy Rejestr Dłużników, a dane te są dla nas podstawą do zweryfikowania kondycji finansowej Twojego potencjalnego partnera biznesowego i wprowadzenia go do naszego systemu. O wynikach naszej analizy, która zajmuje niewiele czasu, zostaniesz niezwłocznie poinformowany.

wróć do listy faq

Tak osiągają sukces nasi Klienci!

W jaki sposób faktoring Idea Money pomógł rozwinąć się firmie Dobry Stolarz?

Obejrzyj video natemat.pl i przeczytaj artykuł, a jeśli szukasz rozwiązania dla swojej firmy, skontaktuj się z nami.
Wspólnie dopasujemy usługę faktoringu idealnie skrojoną pod działalność Twojego biznesu. 

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.