08 LUT 2017 Prezes Zarządu Idea Money wśród TOP menadżerów branży finansowej

Blog | Prezes Zarządu Idea Money wśród TOP menadżerów branży finansowej

08 LUT 2017

Po raz kolejny „Gazeta Finansowa” opublikowała ranking 25 TOP menadżerów branży finansowej. W zestawieniu prezentowane są osoby, które w ostatnim roku zarządzały najdynamiczniej rozwijającymi się przedsiębiorstwami sektora finansowego. Cieszy nas fakt, że w gronie wyróżnionych znalazł się Prezes Zarządu Idea Money – Tomasz Sękalski.

Jak podkreślają autorzy zestawienia, jego celem jest zaprezentowanie opinii publicznej menadżerów, którzy skutecznie zarządzają przedsiębiorstwami branży finansowej. Potwierdzeniem ich kompetencji i wysokich kwalifikacji są wyniki finansowe kierowanych przez nich firm, jak również rosnąca liczba klientów i pozycja rynkowa tych przedsiębiorstw.

W zestawieniu opublikowanym przez „Gazetę Finansową” znalazł się również Tomasz Sękalski, od dwóch lat pełniący funkcję Prezesa Zarządu Idea Money SA. Wyróżnienie jest potwierdzeniem realizowanej przez władze Spółki strategii rozwoju. Efektem jest rosnąca liczba klientów, korzystających z rozwiązań faktoringowych, jak również stale podnoszona jakość obsługi klienta. Wpływ na rozwój Idea Money ma również rozszerzanie oferty produktowej i wdrażanie innowacyjnych narzędzi, ułatwiających przedsiębiorstwom korzystanie z usług faktoringowych.

Warto pokreślić, że obecność w tym zestawieniu kilku przedstawicieli firm faktoringowych, jest dowodem rosnącej pozycji tego segmentu rynku finansowego w naszym kraju.

Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem 25 TOP menadżerów branży finansowej na stronie GF24.pl.

Kontakt | Porozmawiaj z nami

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw nam informacje o sobie lub zamów rozmowę telefoniczną