Idea Money - pomagamy polskim przedsiębiorcom

Nie jesteśmy instutucją, jesteśmy Twoim partnerem w biznesie! Pomagamy wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają gwarancji bezpieczeństwa i płynności finansowej. Sprawdź nas!

Kim jesteśmy?

Działamy na rynku faktoringowym od 2012r.

Jesteśmy na rynku od 2012 r. i od tego roku realizujemy działalność faktoringową. Dzięki naszym rozwiązaniom przedsiębiorcy nie muszą już czekać na zapłatę za swoje faktury 30 czy 60 dni, ani bać się długich terminów płatności. Pieniądze za wykonaną usługę mogą mieć na swoim koncie nawet w tym samym dniu, w którym wystawili fakturę. Proponowane rozwiązania dostosowane są do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców i odpowiadają wymaganiom małych i średnich firm, startupów, jak również jednoosobowych działalności gospodarczych i freelancer’ów

Nasza oferta

Obsługujemy przedsiębiorstwa z branży transportowej, budowlanej, spożywczej, handlowej, hotelarskiej czy usługowej, a nasza oferta obejmuje zarówno faktoring online jak i aplikację mobilną IdeaFaktor24, która umożliwia przekazywanie faktur do finansowania z dowolnego miejsca na świecie. Na bieżąco wprowadzamy do swojej oferty nowe rozwiązania, za które jest cyklicznie nagradzani. Przedsiębiorcom oferujemy również praktyczne narzędzia odpowiadające na potrzeby rynku i pomagające im w rozwoju.

Jesteśmy liderem w branży pod względem ilości klientów

Jesteśmy liderem w branży pod względem ilości klientów

Mamy rozwiązania dla firm z każdej branży

Mamy rozwiązania dla firm z każdej branży

Za swoją działalność jesteśmy cyklicznie nagradzani

Za swoją działalność jesteśmy cyklicznie nagradzani

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny!

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Dlaczego my?

  • oferujemy produkty dopasowane do potrzeb konkretnych branż
  • nasi profesjonalni doradcy nie tylko pomogą Ci dobrać właściwe rozwiązanie, ale również zadbają o to byś jak najlepiej wykorzystywał faktoring w działalności i rozwoju swojej firmy
  • dla najbardziej wymagających oferujemy faktoring z całkowitym zabezpieczeniem
  • oferujemy również faktoring z cesją cichą (bez informowania Twojego Klienta)
  • oferujemy faktoring z obsługą walut, dzięki czemu spokojnie możesz robić interesy z kontrahentami z zagranicy
  • za pomocą naszej mobilnej aplikacji IdeaFaktor24 możesz dodawać faktury do sfinansowania przez telefon z dowolnego miejsca na świecie
  • za nasze produkty jesteśmy cyklicznie nagradzani
  • jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, działamy na rynku już od 2012 r.
Dlaczego my?

Tomasz Sękalski - Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Prawa i Administracji, na kierunku Prawo (2001 r.). Ukończył Podyplomowe Studia Zarządzania Bankiem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2016 r.). Równocześnie od 2010 r. posiada ministerialne uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. W swojej dotychczasowej karierze był odpowiedzialny za budowę i doskonalenie struktury organizacyjnych, usprawnienia procesów sprzedażowych, wdrażanie systemów motywacyjnych oraz standardów pracy i obsługi klienta. Posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym i efektywnym prowadzeniu spółek prawa handlowego, w zarządzaniu zarówno przedsiębiorstwami o złożonej strukturze, jak również start-up’ami.

Funkcję Prezesa Zarządu Idea Money S.A. pełni od marca 2015 roku.

Tomasz Sękalski - Prezes Zarządu

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.