Idea Money - pomagamy polskim przedsiębiorcom

Nie jesteśmy instutucją, jesteśmy Twoim partnerem w biznesie! Pomagamy wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają gwarancji bezpieczeństwa i płynności finansowej. Sprawdź nas!

Kim jesteśmy?

Działamy na rynku faktoringowym od 2012r.

Jesteśmy na rynku od 2012 r. i od tego roku realizujemy działalność faktoringową. Dzięki naszym rozwiązaniom przedsiębiorcy nie muszą już czekać na zapłatę za swoje faktury 30 czy 60 dni, ani bać się długich terminów płatności. Pieniądze za wykonaną usługę mogą mieć na swoim koncie nawet w tym samym dniu, w którym wystawili fakturę. Proponowane rozwiązania dostosowane są do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców i odpowiadają wymaganiom małych i średnich firm, startupów, jak również jednoosobowych działalności gospodarczych i freelancer’ów

Nasza oferta

Obsługujemy przedsiębiorstwa z branży transportowej, budowlanej, spożywczej, handlowej, hotelarskiej czy usługowej, a nasza oferta obejmuje zarówno faktoring online jak i aplikację mobilną IdeaFaktor24, która umożliwia przekazywanie faktur do finansowania z dowolnego miejsca na świecie. Na bieżąco wprowadzamy do swojej oferty nowe rozwiązania, za które jest cyklicznie nagradzani. Przedsiębiorcom oferujemy również praktyczne narzędzia odpowiadające na potrzeby rynku i pomagające im w rozwoju.

Jesteśmy liderem w branży pod względem ilości klientów

Jesteśmy liderem w branży pod względem ilości klientów

Mamy rozwiązania dla firm z każdej branży

Mamy rozwiązania dla firm z każdej branży

Za swoją działalność jesteśmy cyklicznie nagradzani

Za swoją działalność jesteśmy cyklicznie nagradzani

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny!

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Dlaczego my?

  • oferujemy produkty dopasowane do potrzeb konkretnych branż
  • nasi profesjonalni doradcy nie tylko pomogą Ci dobrać właściwe rozwiązanie, ale również zadbają o to byś jak najlepiej wykorzystywał faktoring w działalności i rozwoju swojej firmy
  • dla najbardziej wymagających oferujemy faktoring z całkowitym zabezpieczeniem
  • za pomocą naszej mobilnej aplikacji IdeaFaktor24 możesz dodawać faktury do sfinansowania przez telefon z dowolnego miejsca na świecie
  • za nasze produkty jesteśmy cyklicznie nagradzani
  • jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, działamy na rynku już od 2012 r.
Dlaczego my?

Dariusz Daniluk - Prezes Zarządu

Dariusz Daniluk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie Międzynarodowej Bankowości i Finansów na Uniwersytecie Southampton w Wielkiej Brytanii. Pełnił między innymi funkcje: Członka Zarządu Idea Bank S.A., Wiceprezesa Zarządu Banku Ochrony Środowiska S.A., a następnie Prezesa Zarządu tego banku. Był też Prezesem Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego. W latach 2008-2011 swoją karierę zawodową związał z Ministerstwem Finansów, gdzie zajmował stanowisko Podsekretarza Stanu odpowiedzialnego między innymi za problematykę stabilności sektora finansowego oraz Głównego Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze audytu wewnętrznego w instytucjach finansowych. Był również Prezesem Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA – Polska. Jest autorem i współautorem szeregu publikacji z zakresu prawa bankowego, nadzoru bankowego, regulacji usług finansowych oraz integracji europejskiej.

Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu Idea Money S.A.

Michał Pluta – Członek Zarządu ds. Finansowych

Absolwent warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finansów i Bankowości. Doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej, zarządzania kapitałem, zarządzania obszarem podatków, budowania strategii finansowej oraz  budżetu i windykacji, zdobywał między innymi w Banku Handlowym w Warszawie, Banku Zachodnim WBK S.A., Euro Banku S.A. oraz PLUS Banku S.A., gdzie do grudnia 2018 r. pełnił rolę Członka Zarządu.

Funkcję Członka Zarządu ds. Finansowych w Idea Money S.A. pełni od stycznia 2019 roku.

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.