Idea Money - kim jesteśmy?

Oferujemy innowacyjne usługi, które wspierają rozwój przedsiębiorstw, przywracają płynność finansową oraz pozwalają szybko i łatwo zamieniać faktury na pieniądze. Naszą misją jest pomoc w utrzymywaniu stabilności finansowej, zacieśnianiu współpracy z kontrahentami i ekspansji rynkowej polskich firm. Kreujemy finansowe produkty przyszłości. Udostępniamy Klientom aplikację mobilną IdeaFaktor24, umożliwiającą zarządzanie limitem faktoringowym i szybsze przekazywanie faktur do finansowania z dowolnego miejsca na świecie. Jako jedna z pierwszych na rynku Idea Money oferuje faktoring bez podpisywania papierowych umów. W ten sposób skracamy do minimum czas oczekiwania Klienta na dostęp do limitu faktoringowego i finansowania swoich faktur. Wykorzystujemy dostępne kanały komunikacji i informacji. Prowadzimy dialog z użytkownikami w mediach społecznościowych, edukując przedsiębiorców na temat tego, co zyskują wybierając rozwiązania faktoringowe dla swoich firm.

Co zyskujesz | Wybierz współpracę z Idea Money

Zaufaj specjalistom. Powierz nam zarządzanie wierzytelnościami. Pomagamy zachować płynność finansową

Wybierz usługi, które pozwalają uniknąć zatorów płatniczych, przywracają płynność finansową oraz wspierają rozwój przedsiębiorstwa.

Zainspirowani potrzebami nowoczesnych przedsiębiorców

To potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców stały się inspiracją do stworzenia Idea Money. Na utratę płynności finansowej narażone są nie tylko duże firmy, ale i jednoosobowe działalności gospodarcze. Wychodząc z tego założenia, usługi oferowane kiedyś tylko i wyłącznie dużym przedsiębiorstwom są obecnie dostępne dla mniejszych firm - dzięki Idea Money.

Jesteśmy, by wspierać Twoją firmę

Naszą misją jest pomoc każdej firmie, która wpada w kłopoty finansowe i ma problem z odzyskaniem należności. Nie ma przy tym znaczenia wielkość przedsiębiorstwa, wysokość obrotów czy branża – jesteśmy, by służyć swoją wiedzą i doświadczeniem wszędzie tam, gdzie prowadzona jest sprzedaż z odroczonymi terminami płatności.

Z Wami pracujemy na sukces

Miarą sukcesu Idea Money jest sukces naszych Klientów. Za każdym razem, gdy firmie udaje się przywrócić płynność finansową lub odzyskuje należności od dłużnika, to dla nas powód do zadowolenia, który jest jednocześnie dowodem na prowadzenie skutecznych działań. Największą dumą Idea Money jest wzrastające zaufanie przedsiębiorców.

Wartości Idea Money | Czym się kierujemy w działaniu

Szanujemy potrzeby naszych klientów, to one są motorem do naszego rozwoju

Z myślą o nich i dla nich ciągle się doskonalimy – tak, by sprostać ich wymaganiom. To potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców są dla nas motorem napędowym. Mamy świadomość, że to my jesteśmy dla przedsiębiorców, a nie Klienci dla nas.

Kreujemy nowoczesne rozwiązania

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie rozwiązań, dzięki którym prowadzenie współczesnych przedsiębiorstw będzie łatwiejsze i nienarażone na utratę płynności finansowej.

Słuchamy, wspieramy, doceniamy

Doskonale wiemy, że wsłuchiwanie się w potrzeby innych oraz docenianie wpływa na budowę pozytywnych relacji – zarówno w gronie współpracowników oraz Klientów. Dlatego doceniamy i szanujemy jednostki, dzięki czemu udaje się stworzyć zgrany zespół otwarty na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców.

Działamy dynamicznie

Każdego dnia jesteśmy pełni zapału i pozytywnego nastawienia do pracy. Gotowi na zmiany i zdobywanie nowych doświadczeń, wspólnie dążymy do osiągania wyznaczonych celów.

Idea Money | Dlaczego my?

  • Zespół najlepszych ekspertów w dziedzinie faktoringu i windykacji
  • Wysokie limity w ramach usług faktoringowych
  • Elastyczne produkty dostosowane do potrzeb Klientów
  • Finansowe produkty przyszłości
  • Fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy
  • Wspieranie rozwoju polskich przedsiębiorstw
  • Niskie prowizje

Idea Money | Zarząd Idea Money S.A.

Doświadczenie zawodowe

03.2015 – obecnie     Prezes Zarządu, Idea Money S.A.

11.2010 – 11.2014     Prezes Zarządu, Polkomtel Business Development Sp. z o.o.

12.2009 – 06.2011     Członek Rady Nadzorczej, MakoLab S.A.

07.2009 – 01.2010     Członek Zarządu, Liberty Poland S.A.

03.2008 – 03.2012     Dyrektor Departamentu Rynku Masowego, Polkomtel S.A.

04.2007 – 03.2008     Dyrektor Nowoczesnej Dystrybucji, Polkomtel S.A.

11.2004 – 04.2007     Dyrektor Sprzedaży Pośredniej, Polkomtel S.A.

12.1998 – 11.2004     Regionalny Kierownik Sprzedaży, Polkomtel S.A.

Doświadczenie zawodowe

08.2017 – obecnie   Członek Zarządu ds. Ryzyka, Idea Money S.A.

03.2001 – 07.2016   Szef Pionu Ryzyka Bankowości Przedsiębiorstw, Regionalny Dyrektor d/s Portfela Kredytowego (Pion Ryzyka Bankowości Przedsiębiorstw), Dyrektor ds. Restrukturyzacji (Departament Restrukturyzacji), Bank Handlowy w Warszawie S.A.

09.1991 – 03.2001   Dyrektor Zespołu Sprzedaży (Departament Sprzedaży Bankowości Korporacyjnej), Citibank (Poland) S.A.

Przed rokiem 1994 pracowała jako Doradca Bankowy obsługując duże, polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oraz jako Konsultant w Arthur Andersen, uczestnicząc m.in. w projektach prywatyzacyjnych.

Kontakt | Porozmawiaj z nami

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw nam informacje o sobie lub zamów rozmowę telefoniczną