Pracuj z nami!

Sprawdź aktualne oferty, dołącz do nas i poznaj nowoczesny świat finansów.

Aktualne oferty pracy w Idea Money

Poniżej znajdziesz stanowiska, na które prowadzimy aktualnie rekrutację. Jeśli chciałbyś z nami pracować i spełniasz kryteria określone w opisie, nie wahaj się i aplikuj! Być może już wkrótce zobaczymy się na rozmowie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Zobacz szczegóły »

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac / Zobacz szczegóły »

Specjalista ds. Procesów Biznesowych / Zobacz szczegóły »

Specjalista ds. Podatków / Zobacz szczegóły »

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT / Zobacz szczegóły »

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Nie zrażaj się, jeśli wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim umiejętnościom lub oczekiwaniom. Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@ideamoney.pl Odezwiemy się do Ciebie jeśli będziemy szukać kogoś takiego, jak Ty!

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.