regres

roszczenie zwrotne, na mocy którego faktorant zobowiązany jest zwrócić faktorowi wypłaconą mu zaliczkę, w przypadku gdy jego kontrahent nie zapłacił należności, wynikających ze sprzedanej faktorowi faktury

roszczenie zwrotne, na mocy którego faktorant zobowiązany jest zwrócić faktorowi wypłaconą mu zaliczkę, w przypadku gdy jego kontrahent nie zapłacił należności, wynikających ze sprzedanej faktorowi faktury. W Idea Money oferujemy zarówno faktoring z regresem, jak i bez regresu - więcej o różnicach pomiędzy nimi przeczytasz tu.

wróć do słownika

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mamy!

Jesteśmy cyklicznie nagradzani

Image

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.