Sfinansuj pojedynczą fakturę - sprawdź, jakie to proste!

Wykonałeś usługę, dostarczyłeś towar, wystawiłeś fakturę z 30-dniowym terminem płatności i… czekasz na pieniądze. Jednocześnie brak Ci środków na bieżącą działalność Twojej firmy, podatki lub na ‘życie’? Jest proste rozwiązanie tej sytuacji. Weź faktoring na raz i sfinansuj pojedynczą fakturę od ręki. Bez umowy, bez zbędnych formalności. Zobacz, jak to działa i przekonaj się, że to proste!

Sfinansuj pojedynczą fakturę - sprawdź, jakie to proste!

Smutna rzeczywistość

Jeśli jesteś freelancerem, prowadzisz JDG, pracujesz w domu lub współpracujesz z klientami na zasadach B2B, na pewno doskonale znasz problem nieregularności zleceń i konieczności akceptowania wymogów stawianych przez większych od Ciebie – w tym krótkiego terminu realizacji usługi, czy długiego terminu płatności na fakturze. Na pewno też nie raz byłeś w sytuacji, w której pomimo tego, że wykonałeś projekt, nie miałeś pieniędzy na podatki czy po prostu życie, bo Twój kontrahent czekał z płatnością do ostatniego dnia.

Jeśli z kolei jesteś właścicielem niewielkeij firmy, na pewno znasz sytuację, w której jeden lub dwóch z Twoich głównych Klientów płaci dopiero po 30 lub 60 dniach – bo takie warunki współpracy zostały ustalone na początku. Wiesz także, jak mocno wpływa to na funkcjonowanie Twojego biznesu. Przez oczekiwanie na przelew, brakuje Ci środków na wypłaty dla pracowników, realizację kolejnych zleceń, zakup maszyn, uregulowanie należności względem dostawców, itp.

Poważny problem, proste rozwiązanie

Niezależnie od tego, jak dużym przedsiębiorcą jesteś, nawet chwilowa utrata płynności finansowej jest nie tylko niezwykle stresująca, ale przede wszystkim może Cię dużo kosztować - doprowadzić do utraty zlecenia, dobrego wizerunku marki i pogorszenia relacji biznesowych, tak z odbiorcami jak i dostawcami.

Na szczęście jest prosty i szybki sposób na chwilową utratę płynności finansowej. To sfinansowanie pojedynczej faktury, również w opcji bez długotrwałej umowy i zbędnych formalności – na przykład w ramach wygodnego procesu online.

Faktoring Online

Jak to działa? Faktoring online to coraz popularniejsze, proste i bezpieczne rozwiązanie fintechowe. Wpisujesz firmowe dane w formularzu i wnioskujesz o sfinansowanie pojedynczej faktury. Po otrzymaniu maila z akceptacją wniosku (decyzja trwa około 15 minut, w czasie których faktor sprawdza Twoją firmę jak również Twojego kontrahenta), wprowadzasz fakturę do systemu, a pieniądze na koncie masz już w 24h. Finansowanie pojedynczej faktury w systemie online nie wymaga podpisania długotrwałej umowy faktoringowej, jest wygodne i zapewnia natychmiastowe rozwiązanie problemu braku gotówki na firmowym koncie.

Przetestuj faktoring, sfinansuj pojedynczą fakturę online

z decyzją w 15 minut!

wypróbuj

Faktoring pojedynczy

Jeśli widzisz, że faktoring to rozwiązanie dla Twojej firmy i w przyszłości możesz potrzebować finansowania większej ilości faktur, a jednocześnie nadal chcesz mieć możliwość sfinansowania pojedynczych faktur, wystawianych swoim kontrahentom, możesz także podpisać umowę faktoringową i wybrać faktoring pojedynczy, w ramach którego faktorowi przekazujesz do sfinansowania tylko wybrane przez Ciebie faktury. To doskonałe rozwiązanie jeśli potrzebujesz finansowania jedynie od czasu do czasu, realizujesz jednorazowe transakcje i wystawiasz faktury z tego tytułu, masz za dużo środków zamrożonych w fakturach lub potrzebujesz szybkich pieniędzy na inwestycję.

Spodobało Ci się? Sprawdź faktoring w abonamencie

Jeśli po sfinansowaniu pojedynczej faktury uznasz, że faktoring to coś, na czym Twoja firma mogłaby skorzystać, weź pod uwagę także faktoring w abonamencie. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią bezpieczeństwo, a jednocześnie lubią z góry wiedzieć ile będzie ich kosztować dana usługa. Prowizję od usługi możesz wpuścić w koszty! Przeczytaj więcej o księgowaniu faktoringu tutaj.

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Tak osiągają sukces nasi Klienci!

Marka Tomato - mały może dużo!


Mikroprzedsiębiorcy nie muszą już bać się wyzwań stawianych im przez wielkie firmy. Marka Tomato - niewielka firma produkująca pamiątki z drewna, doskonale poradziła sobie w obliczu takiego wyzwania. Obejrzyj film, przekonaj się, jak faktoring może pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej branży.

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.