W Idea Money nie zwalniamy tempa

Wciąż się rozwijamy i konsekwentnie realizujemy naszą misję, by oferować Klientom szybkie i intuicyjne finansowanie faktur. Osiągamy małe sukcesy, rośnie poziom sprzedaży, liczba Klientów, ale duże cele wciąż przed nami. Mocny, kompetentny zespół to gwarancja sukcesu, dlatego Damian Sapielak dotychczasowy Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Idea Money został powołany na Członka Zarządu Spółki, a na czele Departamentu Sprzedaży stanęła Aneta Radomska.

W Idea Money nie zwalniamy tempa

Aneta ma wieloletnie doświadczenie w branży usług finansowych i dzięki jej wiedzy oraz  zaangażowaniu chcemy kontynuować proces zmian, jaki rozpoczęliśmy.

Aneta Radomska

„Firmę Idea Money znam bardzo dobrze już od wielu lat, ponieważ pracując u innych faktorów – bezpośredniej konkurencji - w szranki o Klienta stawałam przede wszystkim właśnie z Idea Money. Jeżeli nie udało się nawiązać współpracy z Klientem to właśnie dlatego, że Idea Money była po prostu lepsza. W związku z tym jestem szczęśliwa, że dołączyłam do zespołu.

Nasza firma od lat jest znana polskim przedsiębiorcom z segmentu mikro i małych przedsiębiorstw. Stawia na szybkość reakcji na zmieniające się otoczenie i relacje ze swoimi Klientami. Dotyczy to nie tylko oferowanych produktów, ale także zespołu tworzącego naszą firmę.

Cele i strategia na najbliższe lata muszą uwzględniać obecnie zmieniającą się sytuację. Aktualnie  są to cele krótkoterminowe, ponieważ otaczająca nas rzeczywistość, digitalizacja procesów i inne wymuszają na nas działanie tu i teraz. Czas pandemii uwidocznił nam fakt, że sprawy, które braliśmy za pewnik wymagają stałej weryfikacji, a zmiana bezdyskusyjnie jest jedyną stałą.

 Przed nami kolejny ciekawy rok, pełen wyzwań oraz kilka projektów, dzięki którym udowodnimy po raz kolejny naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, że jesteśmy liderem wśród faktorów. Na rynku faktoringowym będziemy działać już dekadę, co pokazuje, że jesteśmy stabilnym partnerem.  Jedno jest pewne – w 2022 mocno przyspieszamy. W dobrze zgranym zespole można zajść o wiele dalej”.

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!