Władze Spółki

Dariusz Daniluk - Prezes Zarządu

Dariusz Daniluk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie Międzynarodowej Bankowości i Finansów na Uniwersytecie Southampton w Wielkiej Brytanii. Pełnił między innymi funkcje: Członka Zarządu Idea Bank S.A., Wiceprezesa Zarządu Banku Ochrony Środowiska S.A., a następnie Prezesa Zarządu tego banku. Był też Prezesem Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego. W latach 2008-2011 swoją karierę zawodową związał z Ministerstwem Finansów, gdzie zajmował stanowisko Podsekretarza Stanu odpowiedzialnego między innymi za problematykę stabilności sektora finansowego oraz Głównego Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze audytu wewnętrznego w instytucjach finansowych. Był również Prezesem Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA – Polska. Jest autorem i współautorem szeregu publikacji z zakresu prawa bankowego, nadzoru bankowego, regulacji usług finansowych oraz integracji europejskiej.

Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu Idea Money S.A.

Michał Pluta – Członek Zarządu ds. Finansowych

Absolwent warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finansów i Bankowości. Doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej, zarządzania kapitałem, zarządzania obszarem podatków, budowania strategii finansowej oraz  budżetu i windykacji, zdobywał między innymi w Banku Handlowym w Warszawie, Banku Zachodnim WBK S.A., Euro Banku S.A. oraz PLUS Banku S.A., gdzie do grudnia 2018 r. pełnił rolę Członka Zarządu.

Obecnie pełni funkcję Członka Zarządu Idea Money S.A. ds. Finansowych.

Członkowie Rady Narzorczej

Piotr Miałkowski – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Remigiusz Baliński – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Artur Kubiński – Członek Rady Nadzorczej
Mariola Krawczyk – Członek Rady Nadzorczej

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.